fbpx
  • Україна
TALAMUS
industries LTD

Наша електроерозія

Лютий 7, 2020

Наша команда провела ремонтні роботи та модернізацію верстата Accutex для електоерозійної обробки – збільшивши швидкість та не тільки. З новими силами та ентузіазмом ми готові до нових, складних та цікавих завдань!

Параметри оброблюваних деталей:

розмір оброблюваних матеріалів на вирізній електроерозії 1375*760*295 мм
розмір оброблюваних матеріалів на прошивній електроерозії   950*725*410 мм
шороховатість поверхні контуру до Ra 0,4
контур з точністю до від 0,01 до 0,001 мм

А тепер, хочемо трохи розповісти про цей вид обробки:

Електроерозійна обробка, вона ж електроіскрова обробка, дозволяє різати те, що не ріже звичайний інструмент  (загартована сталь, твердий сплав,..) і там, де відсутня можливість виконати роботу інструментом (виготовлення кривих, багатогранних отворів..).

За своє нарождення у 1943р. електроерозія зобов’язана Б. та Н. Лазаренко – метод контрольованого електричного іскроутворення для видалення матеріалу деталі.

1952 р.- М.Міронов і компанія Ateliers des Charmilles почала розробку першого прошивного електроерозійного верстата. Тоді ж і AGIE починає розробку електроерозійних верстатів.

1954 р.- на промисловій виставці швейцарські компанії запропонували свої перші електроерозійні прошивні верстати.

1963 р.- Toshihiko Furukawa, засновник у 1976 році компанії Sodick, винайшов метод «Non-Consumable Electrode Circuits». Він створив електроерозійний верстат, в якому знос електрода-інструмента було нижче, ніж у попередників, а отримувану поверхню деталі можна було порівняти з шліфованою.

1969 р.- AGIE представила світу перший верстат електроімпульсної обробки не профільованим електродом з ЧПК.

Електроерозійна обробка – це спосіб зміни властивостей поверхні, розміру, форми, показника шороховатості, який полягає у впливі електричного заряду на заготівлю при використанні  електродінструменту. Команда спеціалістів TALAMUS INDUSTRIES допоможе Вам у реалізації замисленного, ми готові виконати завдання будь-якої складності.

Електроерозійна обробка із ЧПК

Рубрика

Дата