fbpx
  • Україна
TALAMUS
industries LTD

Ми навчаємо

Наша компанія має багатолітній досвідна ринку, ми працюємо від сировини до готової продукції. Як Ви розумієте, увесь парк ліній потребує обслуговування та модернізації – наявність робочого інструменту, обладнання, а головне досвідчених та компетентних співробітників.

З 2016 року Інструментально-ремонтний цех став самодостатнім та дуже швидко розвиваючимся напрямком, яке містить в собі: обробку металу на станках з ЧПК, 3D-друк та багато іншого.

 

Talamus Industries – поєднання сучасного світу у техніці та живим розумом/світлим розумом. У нас достатньо великий та різноманітний парк верстатів, з яким Ви познайомитесь у процесі навчання.

Ми вирішили ділитися своїми знаннями та досвідом, щоб ростити Вас, як спеціаліста. Для цього на базі Talamus Industries ми розробили курс “CNC School”, який допоможе Вам зрозуміти, що таке верстати та верстати з ЧПК, отримати знання для успішної праці за ними, включаючи базові поняття: креслення, матеріали та інше.

Саме тому, нами було приняте рішення почати з маленької групи для себе.

Оголошуємо набір до групимолодих, перспективних, цікавих молодих людей у віці до 25 років, которі дружать з фізикою, математикою, логікою та мають просторову уяву.

Навчаємо з подальшим працевлаштуванням.

Молода команда, сучасне обладнання.

Група не більше 4-х осіб.

Якщо у Вас: гнучкий склад розуму, схільність до просторового мислення, базові знання фізики, математики.

Вітаються випускники технікуму, коледжу…

Напишіть нам на пошту: talamusschool@gmail.com

  1. про себе
  2. чому Ви хочете стати представником даного напряму
  3. чому, на Вашу думку, Ви підходите на цю роботу
""
1
Відправити заявку
ім'я
контактний телефон
прикріпити резюме
Previous
Next