fbpx
  • Україна
TALAMUS
industries LTD

Інженер-технолог

Вересень 13, 2021

Інженер – гучне та сильне слово. Цю спеціальність обирають не тільки спадкові «технарі», а і ті, кому цікаво застосовувати свої знання, бачити результат своїх дій, кому цікаво ” а як?”. Так, в інтернет-энциклопедії «Вікіпедія» можно прочитати:

Інжене́рія (від лат. ingenium — здібність, винахідливість; син. — інжиніринг, рідше вживають «інженерна справа», ще рідше «інженерство») — галузь людської інтелектуальної діяльності по застосуванню досягнень науки до вирішення конкретних проблем людства. Це реалізується через застосування як наукових знань, так і практичного досвіду (інженерних навичок, умінь) до створення (перш за все проєктування) корисних (найчастіше технологічних) процесів та технічних об’єктів, що реалізують такі процеси. Ця діяльність потребує вирішення проблем різного характеру і масштабу.

Сучасна інженерна діяльність являє собою зрілу форму трудової діяльності, безпосередньо спрямованої на вирішення технічних завдань і створення техніки. Техніка є те єдине, що об’єднує всіх інженерів, незалежно від того, в якій сфері суспільного життя використовується їхня праця.

У вузькому сенсі інженерія — це використання матерії, енергії та абстрактних об’єктів для створення конструкцій, машин та обладнання, призначених для виконання конкретних функцій або вирішення конкретної проблеми.

Людей, що постійно та на високому рівні практикують інженерію, називають інженерами.

Інженер використовує уяву і досвід, здатність аналізувати і оцінювати, застосовує свої знання для проєктування, будівництва, експлуатації та вдосконалення машин і процесів (наприклад, технології виробничих процесів, охорони навколишнього середовища, біотехнології).

Отримавши хорошу освіту інженери досить швидко еволюціонують до керівників вищої ланки.

Головне – не лінитися, вникати у тонкощі виробництва, освоїти технічну англійську.

“Володимир Ангеловський – фахівець з електроерозійної обробки. Закінчив політех і курси від центру зайнятості, потрапив на виробництво, де самотужки опанував процес електроерозії. Для цього вивчив тисячі сторінок технічної документації англійською мовою, і зараз навіть навчає процесу тих, хто приходить працювати. У чому особливості електроерозійної обробки, як виготовляють деталі і чи можна навчитися самому це робити – дивіться в цьому випуску «Майстра своєї справи»”.

Рубрика

Дата